Choď na obsah Choď na menu
 


Vtipy o hocičom

27. 2. 2010

Dávajú si 2 blondínky hádanky.Jedna hovorí:"Má to štyri nohy a chvost,a je to chlpaté. Čo je to?" "To je pes." "Ešte som zabudla povedať, že to šteká." "Aha tak to neviem."

Príde polícia za podozrivým a zaklope na dvere. Podozrivý:Kto je?  Polícia: Polícia. Podozrivý:A čo chcete? Polícia:Chceme sa porozprávať. Podozrivý:Koľkí ste? Polícia:Dvaja. Podozrivý:No tak si pokecajte.

Policajt si kúpil trezor, zavolal kamošov a hovorí: Toto je naj trezor, má 80- miestny kód, sú to samé 4, ale nepoviem ako idú v poradí.

Deti sú doma, a zaklope mafia. Mafiánka hovorí:Detičky otvorte, to som ja, vaša mamička. Deti:My ti nenaletíme, my sme siroty.

Ide clapec po ulici,a zrazu zistí že nemá hodinky. Stretne mníšku, a nevie ako ju má osloviť, no stoj čo stoj chce vedieť koľko je hodín, a tak sa pýta: Pán farár-samička, mohli by ste mi povedať, koľko je hodín?

Chovanec s psychy sa díva von oknom, a vidí záhradníka, ako sa stará o záhradku. Pýta sa: Čo robíte? Dávam hnoj na jahody. Ja som zvykol dať šľahačku, ale som holt blázon.

 Ide v aute farár a poliši ho zastavia. "Čo veziete?" "Bojler." Tak ho pustia a po chvíli sa jeden pýta druhého: "Ty Jano čo je to bojler???" "Ja neviem, ty si chodil na náboženstvo."

Ide Róm do videopožičovne a pýta sa:Máte film Cigáni idú do neba?" "Nie, ale máme Cigáni idú do práce." "Jój, to nie, ja horory nerád pozerám."

Na svete je miliarda číňanov. To znamená, že každý piaty človek je číňan. Nás je v rodine 5. Teoreticky jeden z našej rodiny je číňan. Môže to byť ktokoľvek, ja, mama, oco, malá Ling, alebo Šaňo. Ja si myslím, že je to Šaňo.

Na kurz SJ sa prihlásili aj dvaja japonci a tí prišli do blavy, tak preto. Učiteľ im povedal, aby si zohnali nejaké noviny, že sa o článkoch na druhý deň porozprávajú. A hovorí:Rozumeli ste niečomu?" "Nie nerozumeli sme ničomu." "A ako sa tie noviny volali?" "Új Szó."